„TWÓRCZE SPOŁECZNOŚCI – KROK PO KROKU” – NABÓR NA CYKL EDUKACYJNY

STOWARZYSZENIE KATEDRA KULTURY OGŁASZA NABÓR NA CYKL EDUKACYJNY REALIZOWANY W ROKU 2012:

Cykl przeznaczony jest dla debiutujących animatorów kultury, którzy chcą poznać metody pracy ze społecznościami lokalnymi, pogłębić swoją wiedzę z zakresu diagnoz społecznych i lokalnych polityk kulturalnych; zyskać nowe narzędzia z zakresu sztuki społecznościowej; spotkać się z wybitnymi, doświadczonymi w tej dziedzinie praktykami. Cykl stwarza możliwość zarówno pracy warsztatowej, jak i licznych wyjść w teren (staże własne i rekomendowane przez stowarzyszenie). Jest też okazją do poznania ludzi pracujących w sektorze kultury, odwiedzenia licznych instytucji, nawiązania współpracy z nowymi organizacjami. Do cyklu zaproszeni są wszystkie osoby zainteresowane pracą ze społecznościami lokalnymi, zwłaszcza studenci kierunków humanistycznych, pracownicy instytucji kultury, edukatorzy i animatorzy kultury mający za sobą pierwsze doświadczenia.

Projekt realizowany jest we współpracy z Instytutem Kultury Polskiej UW, od lat realizującym program kształcenia animatorów kultury.

Projekt współfinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach program “Edukacja kulturalna”.

Zgłoszenia przyjmujemy na adres katedrakultury@gmail.com. Tutaj do pobrania formularz zapisów.

Termin zgłoszeń: 31 stycznia 2012. Z osobami zakwalifikowanymi skontaktujemy się mailowo.

Prosimy o wskazanie wybranych warsztatów z oferty (uwaga: program może ulec nieznacznym zmianom): Program cyklu „Twórcze społeczności” – oferta warsztatów

 

 

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „„TWÓRCZE SPOŁECZNOŚCI – KROK PO KROKU” – NABÓR NA CYKL EDUKACYJNY

  1. Pingback: Projekt: Odzyskiwanie Targówek Fabryczny – warsztaty « Targówek Fabryczny (Przemysłowy) – blog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>