NABÓR NA OBJAZD: TRADYCJA LUDOWA

Otwieramy nabór dla praktyków kultury, którzy chcą wziąć udział w objeździe studyjnym po Podlasiu i Suwalszczyźnie w dniach 2-6 lipca. Objazd przeznaczony jest zwłaszcza dla osób, który zajmują się animacja kultury, popularyzacją i edukacją kulturalną z wykorzystaniem zasobów polskiej kultury tradycyjnej i ludowej.

W programie przewidziane są spotkania i prezentacje wokół projektów wykorzystujących i dokumentujących dziedzictwo kultury tradycyjnej na Podlasiu i Suwalszczyźnie, warsztaty praktyczne rękodzieła ludowego i warsztaty śpiewacze z zespołami z regionu.

Na zgłoszeni czekamy do 20 czerwca pod adresem: katedrakultury@gmail.com. Udział w objeździe jest bezpłatny, organizator pokrywa koszty pobytu i wyżywienia. Oprócz objazdu odbędą się dwa spotkania przygotowawcze oraz spotkanie podsumowujące, pogłębiające refleksję dotyczącą programu objazdu.

Objazd dofinansowano w ramach projektu „Objazd jako kształcenie kadr kultury” ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Funduszu Promocji Kultury.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii projekty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>