NABÓR NA OBJAZD: POGRANICZE

Otwieramy nabór na objazd dla praktyków i pracowników kultury w dniach 27-30 września, realizowany przez Stowarzyszenie Katedra Kultury oraz Ośrodek „Pogranicze-Sztuk, Kultur, Narodów“ w Sejnach. Celem wyjazdu jest rozpoznanie działalności kulturalnej i społecznej na pograniczu kulturowym, wymiana doświadczeń oraz nawiązanie kontaktów pomiędzy osobami, które szukają nowych inspiracji zawodowych i chcą poddać refleksji dotychczasową pracę.

Uczestnicy gościć będą w Dworze Miłosza w Krasnogrudzie, gdzie prowadzona jest działalność Międzynarodowego Centrum Dialogu. W programie m.in. spotkania, warsztaty, prezentacje, koncert w Ośrodku Pogranicze w Sejnach, spektakl „Kroniki Sejneńskie“ i dyskusja z udziałem twórców oraz rozmowa i seminarium z Krzysztofem Czyżewskim – współtwórcą Ośrodka. Więcej o Ośrodku na stronie: pogranicze.sejny.pl.

UDZIAŁ W OBJEŹDZIE JEST BEZPŁATNY. Zapewniamy dojazd w dwie strony (wyjazd z Warszawy). Pokrywamy koszty noclegu i pełnego wyżywienia.

Wystawiamy zaświadczenie o udziale w wizycie studyjnej.

Zapraszamy do przesyłania wypełnionego formularza do dnia 17 września, do godz. 18:00 na adres: katedrakultury@gmail.com z dopiskiem „OBJAZD SEJNY”. Wyniki naboru zostaną ogłoszone 19 września. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 24 września o godz. 17:00 w budynku Instytutu Kultury Polskiej UW, w sali nr 10, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28.

Objazd jest realizowany w ramach projektu: „Objazd jako forma kształcenia kadr kultury”. Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>