NABÓR: WIZYTA STUDYJNA WE WROCŁAWIU

Otwieramy nabór na kolejny wyjazd organizowany w ramach cyklu wizyt studyjnych „Animacja kultury // spotkania w terenie”! Tym razem pracowników i praktyków kultury  zapraszamy na wyjazd do Wrocławia (29.11-02.12).

Celem wizyty jest rozpoznanie wrocławskiego środowiska działań kulturalno-społecznych i projektów partycypacyjnych, a także wymiana doświadczeń oraz nawiązanie kontaktów pomiędzy osobami, które szukają nowych inspiracji zawodowych i chcą poddać refleksji swoją dotychczasową pracę w obszarze animacji kultury.

Pośród miejsc i instytucji, które odwiedzimy są m.in. Centrum Sztuki WRO, Strefa Kultury Wrocław, Fundacja Jubilo; odwiedzimy też wrocławskie inicjatywy dla mieszkańców oraz spotkamy się z organizatorami wybranych wrocławskich festiwali.
Uczestnicy wezmą udział w spotkaniach, warsztatach i prezentacjach, będą też mieli okazję do dyskusji i wymiany doświadczeń we własnym gronie.

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na załączonym formularzu do dnia 15 listopada na adres: katedrakultury@gmail.com z dopiskiem „WROCŁAW”. Wyniki naboru zostaną ogłoszone 16 listopada. UWAGA, w przypadku kłopotów z pobraniem formularza prosimy o kontakt pod podanym adresem.

UDZIAŁ W OBJEŹDZIE JEST BEZPŁATNY. Zapewniamy dojazd w dwie strony (wyjazd z Warszawy). Pokrywamy koszty noclegu i pełnego wyżywienia. Wystawiamy zaświadczenie o udziale w wizycie studyjnej.

Spotkanie organizacyjne i przygotowujące do wyjazdu odbędzie się 21 listopada o godz. 17:30 w siedzibie stowarzyszenia (budynek Instytutu Kultury Polskiej UW, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala 10, II piętro).

Na pytania odpowiadamy pod adresem: katedrakultury@gmail.com.

Wyjazd realizowany w ramach projektu „Objazd jako forma kształcenia kadr kultury”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących Funduszu Promocji Kultury.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>