Alicja Rogalska

alicja___ice.jpg

Absolwentka wiedzy o kulturze i animacji kultury UW oraz cultural management studies na Uniwersytecie Sztokholmskim. Od 2 lat mieszka w Wielkiej Brytanii, gdzie niezależnie, jak również we współpracy z kilkoma galeriami i organizacjami artystycznymi, realizuje projekty animacyjne. Jej pasja to sztuka współczesna, zwłaszcza fotografia, instalacja, wideo i live art. Alicja używa sztuki jako narzędzia pracy z różnymi grupami: dziećmi, trudną mlodzieżą, pacjentami szpitali, pracownikami fabryk, uchodźcami, imigrantami, młodymi matkami… Ma na swoim koncie organizację festiwalu młodej sztuki polskiej w Sztokholmie, film zrealizowany z udziałem społeczności małej wioski w Portugalii oraz projekt fotograficzny na temat tożsamości z kobietami afrykańskimi.

Porozmawiaj z Alicją: zgłoś się na 1/1 – JEDEN NA JEDEN Z ANIMATOREM KULTURY

Tematy:

urbanimator, czyli projekty w biurze, sklepie, fabryce i na ulicy – jak się do tego zabrać i jak osiągnąć najlepsze efekty.
wideokamera versus patyk, czyli media cyfrowe i codzienne przedmioty jako narzędzia pracy animatora.
warsztaty podczas Ramadanu, czyli praca z mniejszościami.
nie tylko drukarka, czyli jak ciekawie wykorzystywać słowo/tekst.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>