Magda Kubecka

Magda_Kubecka.jpg

Ma wiele doświadczeń związanych z działaniami animacyjnymi na wsiach i w małych miejscowościach w całej Polsce. Interesuje się wykorzystywaniem sztuki współczesnej w działaniach edukacyjnych i społecznych.

Od 4 lat zaangażowana w projekty społeczno kulturalne Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę”, od 2 lat w zarządzie stowarzyszenia, uczestniczy we wszystkich przedsięwzięciach „ę”, koordynuje projekt Młodzi Menedżerowie Kultury, współprowadzi program Dla Tolerancji, jest współautorką publikacji dotyczących animacji kultury. Zajmuje się fundraisingiem.
Pracuje w dziale edukacyjnym Galerii Zachęta – przygotowuje i prowadzi warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych wokół wystaw i akcji Zachęty, jest animatorką programu „Zachęta na kółkach”.
Prowadzi warsztaty dla kilku organizacji pozarządowych (m.in. Centrum Edukacji Obywatelskiej, Fundacja Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego, Stowarzyszenie dla Edukacji i Kultury „Spotkania”, InfoPraga – Praski Punkt Informacji Turystycznej i Kulturalnej).

Porozmawiaj z Magdą: zgłoś się na 1/1 – JEDEN NA JEDEN Z ANIMATOREM KULTURY

Tematy:

Foto-inspiracje, czyli rozmaite (od całkiem klasycznych po zupełnie szalone) sposoby wykorzystywania fotografii w działaniach społecznych i edukacyjnych.

 

Promocja / PR / media, czyli jak skutecznie i niedrogo promować swoje działania? dlaczego warto to robić? jak nawiązywać kontakt z mediami? Które media są otwarte na projekty społeczne, działania niszowe, akcje artystyczne?

 

Wyjazd za miasto, czyli o specyfice i potrzebie prowadzenia projektów społeczno-artystycznych na wsiach i w małych miejscowościach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>