Dominika Dzikowska

Fotografka i animatorka kultury. Prowadzi firmę fotograficzną Studio Miłość (www.studiomilosc.pl), która pomaga kreatywnym biznesom stworzyć fajny i autentyczny wizerunek. Robi sesje zdjęciowe na strony internetowe i do mediów społecznościowych. Niedawno wystartowała z kursami fotografii dla twórców, rękodzielników i przedsiębiorców, którzy chcą sami fotografować swoje produkty i podbić Instagrama. Firmę prowadzi z powodzeniem, choć kiedyś myślała, że się do tego nie nadaje.
Realizuje artystyczne projekty fotograficzne. Przez kilka lat fotografowała kobiety w czasie porodu. Zmysłową serię portretów można zobaczyć na stronie www.cieplymokryaksamit.pl. Od wielu lat pracuje też jako wykładowca w Warszawskiej Szkole Fotografii. Uczy młodych artystów, jak mówić o sobie i świecie za pomocą fotografii. Pomaga iść do przodu, mimo strachu i wątpliwości.

+ Jak stworzyć własny fotograficzny projekt (i współpracować z instytucjami, które na co dzień nie mają nic wspólnego ze sztuką, np. szpitalami położniczymi)
+ Jak robić fajne i autentyczne zdjęcia – bez zamartwiania się techniką
+ Jak promować siebie, będąc twórcą i artystą oraz jak zarabiać na swojej pasji
+ Jak zrobić własną stronę internetową

Jedna odpowiedź na „Dominika Dzikowska

  1. MartaY pisze:

    Dzieki za interesujacy post, terez bede tu zagladac czesto :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>