Paweł Szypulski

Studia skończył w 2007 roku, od tego czasu jego głównym źródłem utrzymania była (i jest) praca z mediami. Przez 9 lat pracował w jednej z największych polskich agencji public relations. Od półtora roku pracuje w Polskiej Zielonej Sieci – zrzeszającej organizacje ekologiczne z całego kraju. Jest tam odpowiedzialny ze relacje z mediami oraz działania kampanijne dotyczące odnawialnych źródeł energii. Wspiera też działania związane z walką z zanieczyszczeniem powietrza, szeroko rozumianą transformacją energetyczną oraz przeciwdziałaniem zmianom klimatu.
Zajmuje się też twórczością wizualną i pracą kuratorską. Od 2012 jest związany z Miesiącem Fotografii w Krakowie jako kurator i reseracher (w 2013 r. był kuratorem wystawy głównej MFK). Obecnie współpracuje również z kolektywem Sputnik Photos.
W ubiegłym roku wydał książkę „Pozdrowienia z Auschwitz” (https://www.editionpatrickfrey.com/en/books/greetings-auschwitz-pawel-szypulski).

+ Czy kulturoznawcy mogą zmieniać świat?
+ Dlaczego prowadzenie kampanii społecznych to tak naprawdę opowiadanie historii?
+ Jak wydać książkę z obrazkami i po drodze nie zwariować (a potem sprzedać cały nakład i przeczytać kilka miłych recenzji)?
+ Na czym może polegać praca w public relations (i jak wiele różnych może ona przyjąć form)?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>